Terkedilen kadın ne yapmalıdır

images24.jpg

İstenmemek istenmediğini hissetmek ne kadar kötü bir duygu,ne kadar kötü bir his,kimse kimsenin hayatına zorla girmez.Birinin hayatında olmanız için o kişinin mutlaka size izin vermesi gerekmektedir.

Bir kadına yapılabilecek en büyük kötülük istenmediğini hissettirerek onu hayatınızdan uzaklaştırmaktır. Nedensiz,sebepsiz yapılan bu davranışı kadın kendi kendine defalarca sorgular. Anlamaya çalışır fakat ne kadar hissettikleri doğru olsada inanmak istemez defalarca kendini sorgular nerde hata yaptığını düşünür.Oysa ki birini hayatınızdan çıkarmak için bir bahaneye ihtiyacınız yoktur. Nasıl ki kimsenin kimseye bir mecburiyeti yoksa onu istemediği zamanda hayatında tutmak zorunda değildir. Kadın aşıksa ve seviyorsa tüm dünyası yıkılmıştır.Belirsizlik insanı en çok yaralayandır.Ne olduğunu bilmemek bir erkek sevdiği sandığı bir kadını sevmediğini ,fiziksel özelliklerinden dolayı artık beğenmediğini hatta artık o kadınla konuşmaktan bile zevk almadığını hissetmiş olabilir.

Bunlar doğrulardır ve bir kadının bunu bilmesi gerekmektedir.Bilmelidir ki sevgisinin adı fedakarlıktan çıkıp yüzsüzlük olmasın.Adam konuşmak istemediği kadının telefonlarına cevap vermeyerek belkide gönderdiği mesajlara cevap vermeyerek bunu belli etmek istesede kadına açıklama yapılmadığı için kadının aklında ilk istemediğini düşünsede daha sonra belki bir ümit demektedir.Bir kadına istenmediğini hissettirmeyin.Eğer gerçekten istemiyorsanız bunu ona açık olarak söyleyin.Kadınlar daha duygusal oldukları için belkide erkekleri bu konuda korkutuyor olabilirler.

İstenmediğini hisseden kadın ne yapmalı ?

Kadınların hislerinin genelde %80 i doğrudur istenmediğini hisseden bir kadın bir kaç çaba gösterdikten sonra geri çekilmelidir.

Kadın istenmiyorsa bunu anlamalıdır.Aradınız telefonalrınızı açmıyorsa,mesajlarınıza cevap vermiyorsa bunun adı belirsizlik değil artık hayatında sizin yeriniz olmadığıdır. Erkek kendine göre karar vermiştir.Bunu sizinle paylaşmak yerine sizi kendinden uzaklaştırarak yada eskisi gibi davranmayarak sizi hayatından çıkarmaktadır. Sevgili dediğiniz yabancılaşmaktadır.

Peki ne olduda adam bu hale geldi nedenler bellidir aslında ama siz görmezsiniz.Erkeğin kadına olan ilgisi azalmıştır ,fiziki olarak arıtk beğenmemektedir yada başka bir kadın hayatına girmiştir.Onu hayatının merkezine koyduğunda size o dünyada artık yer yoktur.İstenmediğini anlayan kadın artık olmayandır.Görülmeyen istenmeyendir buyüzden kalmanında bir anlamı yoktur.Kadın istenmiyorsa gitmelidir.

Sonsuza kadar, geri gelmemek üzere.

İstenmediğini hisseden kadın ne yapmalı

Önceki cevap:Kısa Aşk Sözleri Sonraki Cevap: WC´nin Açılımı Nedir, WC ne demek

rrr

çok ağır olmuş beeee

2014-03-05