Baseni olanlar nasıl giyinmeli?

Giyinmeniz gerekenler:

Basenleriniz büyük ise dikkati her zaman yukarıya çekmeye çalışın. Kalçalarınızı belirginleştirmek için ekstra çaba göstermeniz gerekmediğinden üzerinize dar kıyafetler tercih edin. Slim tarzda bluzlar, streç tişörtleri rahatça giyebilirsiniz. Düğmeli gömlekler ve dar ceketleri de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Boynunuzu süslemekte dikkati yukarıya çekmeye yardımcı olur. Göğüs çevresindeki aksesuarlar, dekolteler ve kıyafet ayrıntıları dikkati bu tarafa çekmeye yardımcı olur.

Katlı kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Aksesuarlarda kaçınılanın aksine zengin davranabilirsiniz. Şal ve kolyeyi dahi bir arada deneyebilirsiniz. Tişört üstüne gömlek giymek gibi çoklu kıyafet kombinasyonlarını da uygulayabilirsiniz.

A tipi elbiseler, daha şık görünmenizi sağlamakla birlikte ince belinizi göstermenin, göğüslerinizi belirginleştirmenin ve kalçalarınızı şekillendirmenin en güzel yoludur.

Giyinirken alt kısmınızda koyu renkler, üstünüzde ise açık ve canlı renkler kullanmanız dikkati yine üst tarafınıza çekecektir. Ayrıca geniş kenarlı etek ve elbiseler giymeniz daha şık olmanızı sağlayacaktır.

Kaçınmanız gerekenler: Kargo pantolonlardan, geniş ceplerden ve abartılı işlemelerden uzak durun. Bunun yanı sıra dar etek ve pantolonları özellikle de düşük bel olanlarını tercih etmeyin.

8855.jpg

Baseni olanlar nasıl giyinmeli

Önceki cevap:Binaenaleyh Nedir? Sonraki Cevap: Kavisli kaş nasıl alınır?