Benim neden hiç arkadaşım yok

Puan: 10 out of 10 | Oy veren : 1 kişi. | Toplam Puan: 10.

can-dostum.jpg

Çevremizde arkadaş edinmek için ilk önce sevilen biri olmamız gerekmektedir. Eğer arakadaş istiyorsak tanıdığımız insanla iyi ilişkiler içinde olmamız gerekiyor. Diğer insnalara karşı saygılı ,kusurlarını yüzüne vurmayan eleştiren değilde olumsuzluklarını örten biri olmalıyız.

Her istediğinizle arkadaş olmamız mümkün olmadığı gibi bazen istemediğimiz insanlarlada bir bakmışız can ciğer arkadaş olmuşuz.Fakat arkadaşlık seçimini yaparken karşımızdakinin tipini dış görünüşünü beğenerek sadece arkadaşlık yapamayız.Çevremize yaşantımıza, zevklerimize ,hayatımıza uygun arkadaşlar bulmalıyız.Gerçek dostluklar oluşturmak için arkadaş seçimlerimiz doğru olmalıdır.

Bize hitap eder insanlarla iletişim kurabilirsek bişeyler paylaşır ve paylaştığımız şeylerden zevk almalıyız.Bencil olmamalıyız.Mutlu olmayı bilmeli mutsuzluğumuzu arkadaşlarımızın üzerine kurmamalıyız.

Herşeyden önemlisi sizinle aynı zevklere sahip olan kişilerle arkadaş olmaktır. Böylece her fırsatta birlikte vakit geçirirsiniz. Eğlenceli zaman geçirdiğiniz bir arkadaş her fırsatta sizi görmek ister.

Nasıl Arkadaş Edinilir yorumlar (2)2013-01-28 09:53:42, Güzel: 0 , Kötü: 0

Önceki Soru:Amerika vizesi için gerekli belgeler nelerdirSonraki Soru:Neden hiç kadın peygamber yok