Can sıkıntısına Pratik çözümler

arkadaslar.jpg

Canınız çok sıkılıyorsa pratik bazı çözümlerimiz var. Bunlardan en önemli olanları insan içine karışmak ve yalnız kalmamaktır. Yalnız kaldıkça canınız daha çok sıkılır.

Can sıkıntısına pratik çözümler:

1- Bilgisayarınız varsa oyun oynamak en kolayıdır. Eğer fazla uğraşmadan oyun oynamak isterseniz 2d flash oyunları daha pratik olur.

2- Tv kanallarını karıştırın, eğer işe yarar birşey yoksa bir gençlik filmi izlemek daha pratik çözüm olur.

3- Bir yemek yapmak veya tatlı yapmak, sonra da arkadaşlarınızı çağırmak en güzel çözümlerden biridir. Yemek tarifleri arıyorsanız fazla uzağa gitmeniz gerekmez.

4- Online alışveriş sitelerini dolaşın. Birşey almasanız bile farklı ürünleri görünce mağaza dolaşmış kadar olursunuz.

4- En acil çözüm sevdiğiniz bir arkadaşınızı arayıp detleşmektir. Sizin dertlerinizi anlatmak yerine onu dinlemeniz daha faydalı olur, zaten o kendisini anlattıktan sonra sizi dinleyecek ve içinizi rahatlatacaktır. Arkadaşlar bu günler içindir.

5- Yukarıdakiler evde yapabileceğiniz çözümlerdi. Eğer dışarı çıkma imkanınız varsa Bir alışveriş merkezine gitmek ve dolaşmak hem içinizi açacak, hemde farklı insanlarla tanışma imkanı verecektir, tek dolaşmadığınız sürece eğlenceli olması garantidir.

6- Online arkadaşlık ve sohbet sitelerine takılabilrisiniz, Güzel bir konu üzerinde sohbet yapılan (chat) edilen siteler iç açıcı olabilir.

Canım çok Sıkıldı ne yapmalıyım

Önceki cevap:Pahalı Arabalar Resimleri, Lüks arabalar Sonraki Cevap: Otomatik Vitesli Araba Tavsiyesi