Oğlak burcu kadını özellikleri, Oğlak burcu kızlar nasıl tavlanır

oglak-burcu.jpg

OĞLAK BURCU KADINI

Oğlak burcu kadını hırslı bir kişiliğe sahip parlak zekasıyla erkekleri kendine hayran bırakır. Oğlak kadını becerikli,sorumluluk sahibi,duygularına gem vurabilen önceliklerini hırslarına kurban eden çalışkan kadınlardır.

Oğlak kadını`na güven vermeniz ne kadar zorsa o güveni verdikten sonra kendisini size emanet edeceğinizi düşünmeniz o kadar olanaksızdır. İnsanlara çok fazla güven duymazlar.Oğlak burcu kızı kurnazdır,çalışkanlıkları mevkilerini mutlaka yükseltmek içindir kendilerini üst seviyede görmekten haz duyarlar.

Oğlak kızı karşısında hangi burç olursa olsun kendinden ödün vermez. Oğlakburcu kızına sahip olmaya karar veren bir erkeğin ilk önce kendine ait özgüveninin yüksek olması gerekiyor.Karşısında her dediğini yapacak bir erkekten çok kendisine sahip çıkabilecek fakat kelimelerden çok duygularıyla bunu belli edecek erkeklerden hoşlanırlar.Pasif karakterli biri bir oğlak kadınını asla etkileyemez.Sadıktırlar ama bir erkeği hayatlarına sokmadan önce çok sayıda deneyerek onun tüm yönlerini görmeye çalışırlar.

Oğlak burç kadını kaşılarındaki erkeğin onu dinlemesinden hoşlanır.Düzenli, samimi ve tutumlu erkeklerden hoşlanır.Bu yüzden bir oğlak kadını etkilemenin en kolay yolu onu dinlediğinizi ve samimi olduğunuzu hissettirmenizdir.

Oğlak burcu kadını nasıl tavlanır

Önceki cevap:Mehmet Ali Birand Kürt Mü Sonraki Cevap: Cezerye Tarifi

şilan

hangi hayvanım

2013-04-13