SEVGİLİ NASIL BULABİLİRİM

see.jpg

Sevgili bulmak istiyorum diyerek kendimizi sokağa  atıp hiç olmayacak insanlarla yakınlık hissetmeden sevgili olmamız imkansızdır.

Günümüzde  sevgili bulmak için birçok sosyal ağ siteleri vardır tabiki insanların hiç tanımadı hiç bilmediği haklarında hiçbi bilgi sahip olamadıkları insanlarla konuşmaları görüşmeleri doğru değildir ama her şekilde hoşlandığımız ve ilgi duyduğumuz bir insana şans vermeliyiz insanların ne dediğini ne diyeceğini düşünmeden hoşlandığımız insana ondan hoşlandığımızın sinyallerini vermemiz gerekiyor.Tabiki sinyalleri açıkta bırakıp yakmamalıyız gerektiği zaman gerektiği yerde ışık olmalıyız ki karşımızdaki yolunu ve yönünü bulabilsin.

Düşünün ki sizden çok hoşlanan biri var ve sizden ondan çok hoşlanıyorsunuz ama kendisi sizden hiç bir tepki almadığı, hatta alamadığı için kendisini geride tutuyor çünkü tepkinizin ne olduğunu bilmiyor. Eğer  hoşlanıyorsanız ve bu benim sevgilim olmalı diyorsanız karşınızdakine bir şans verip  sinyallerinizi yakın ki yaklaşabilsin...

EN YAKIN ARKADAŞIM SEVGİLİM OLABİLİRMİ

Sevgili demek beraber eğlenmek,beraber gülmek,beraberken mutlu olmaktır.Belkide yıllardır aradığınız yada sahip olmak istediğiniz sevgiliniz hep yanınızdadır ,fakat farklı bir sıfatla o sizle güler sizle eğlenir,sizle sohbet etmekten keyif alır en iyi arkadaşım yoksa gelecekteki sevgilim mi acaba diye sorabilirsiniz kendinize. Aslında pekte bu soruya gerek yoktur içinmizdeki  heyecan yüreğinizdeki çarpıntı bunun ilk belirtileridir.

images-1.jpg

Yıllardır çok iyi anlaştığınız  arkadaşınız acaba sevgiliniz olabilirmi ? Yıllarca hiç bir çekim hiç bir duygu hissetmediğiniz belkide kankanız acaba sevgiliniz olabilir mi ?.

orjinal-kisilige-gore-sevgili-nasil-bulunur-07-09-2011-16-27-06.jpg

1- İnsanlar birbirleriyle bişeyler paylaştıkça içlerindeki duygular,yakınlık hisside artar.

2- İnsanlar birbirleriyle ne kadar çok  zaman geçirilerse ve bu geçirdikleri zamanda ne kadar çok keyif alıp birlikte gülmekten,eğlenmekten ,dans etmekten,gezmekten  zevk alırlarsa o kadar aralarındaki bağ güçlenirve yavaş yavaş arkadaşlık sıfatlarından çıkarak sevgili olabilirler.

3- Fakat bunun olabilmesi için karşımızdaki insana bunu sunmalıyız sevgilimiz olabileceği sinyalini vermelizki karşımızdaki buna cesaret edebilsin.En iyi arkadaşınızdan başkasının yanında huzur bulamıyorsanız  o yanınızda yokken eksik kalıyorsanız  sizinde muhteşem bir sevgiliniz var demektir.Eski arkadaşınız yeni sevgiliniz hayırlı olsun diyoruz.

4- Kız arkadaş veya erkek arkadaş bulmak hayat boyu sürecek birliktelik öncesi olması gereken bir aşamadır. Her insanın gönlünde evlilik vardır. Hiç istemem diyen biri dahi yaşlandığında etrafında olacak çocuklarının olmasını ister. Bu sebeple sevgiliniz olmasını isteidğiniz kişinin tek başına ömür sürmeyeceğini unutmayın. Hayatında biri olacaksa bu siz veya başkası olacak. Neden sıranızı başkasına bırakasınız.

5- Evde oturup akşama kadar beklerseniz kimse size gelip sevgilim demez, dışarı çıkın, sosyal aktivitelere katılın. Karşı cinsle konuşup kaynaşabileceğiniz ortamlara girin.

Sevgili nasıl bulurum

Önceki cevap:CACIK KAÇ KALORİDİR Sonraki Cevap: Php Smarty function ve block nedir, smarty nasıl yapılır