Sevgililer gününde evlenme teklif etme yolu

ev-13.jpg

14 şubat sevgililer günü; bu gün tüm sevgililer için özel bir gün olmakla beraber bazı kişiler bu özel günü ilişkileri için daha da özel kılmayı düşünebilirler.

Sevgililer gününde yapılan bir evlenme teklifi yapılan evlikil teklifini bir kat daha özelleştirip unutulmaz yapabilir. Sevgililer günü tüm dünyada kutlanan bir gün olduğu için yapılan evlilik teklifininde tarihinin unutulması mümkün değildir.

Peki bu günde çok özel bir evlilik teklifi nasıl yapabiliriz.Sevgilimizi bu günde arayarak onu özel bir akşam için hazırlanmaya ikna edip, kendisi sevgililer gününü kutlayacağınızı sanırken onu almak için evine gittiğinizde elinizde kırmızı güllerle karşılayıp arabanın kapısı açıp onun binmesini bekleyip kendi yerinize geçmek gideceğiniz restauranta kadar iltifatlar etmek restauranta gidildiğinde ise; sanki o restoranda ondan başka hiç bir kadın yokmuş gibi gözlerinizi ondan almadan, hatta bu gecede dünyada ondan başka hiçbir kadın yokmuş gibi hissettirerek davranın.Gecenin sonunda onu evine bırakmak için gittiğinizde kapısının önüne geldiğinizde ona bişey söylemek istediğinizi hissettirin.

Kapısın önünde o arabadan inmek üzereyken ellerini ellerinin içine alıp gözlerinizi gözlerinden ayırmadan bu sevgililer günü ondan en büyük armağan olarak onla evlenmek istediğinizi kabul ederse bu sevgililer gününün sonsuz bir tarih olacağını söyleyerek karşınızdaki kadının ayaklarını yerden kesebilirsiniz.

Sevgililer gününde nasıl evlenme teklif edilir

Önceki cevap:Hangi parfümü Markası daha iyi Sonraki Cevap: Bikini bölgesi Lazer Epilasyon zararları