Demet özdemir iletişim bilgileri

demet-ozdemir1.jpg

Demet Özdemir Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizi`nin güzeller güzeli Aylin`i başarılı oyuncu Fox Tv`nin fantastik ve gençlik dizisi olarak yayınladığı muhteşem dizi Sana Bir Sır Vereceğim adlı yapımda elektirik saçma gücüne sahip olduğu için aşık olduğu Tilkiyle aşkını doya doya yaşayamayan Aylin karakteri ile izleyiciler tarafından çok sevilmiştir.

Siyah saçları ,kahverengi gözleri ile oyunculuk hayatında ki başarısı kadar güzelliği ve sempatikliği ile de tüm dikkatleri üzerine çekmektedir.Aylin karakteri ile bir çok hayran kitlesine sahip olan oyuncunun,her yaştan hayrana sahip olduğuda gözlerden kaçmamaktadır.Başarılı oyuncu kendisine ulaşabilen her hayranı ile tanışmaya çalışmakta ve hayranlarını görmezden gelmemeye dikkat etmektedir.

demet-ozdemir2.jpg

Demet Özdemir ile Tanışabilmek İçin Öneriler

  • Demet Özdemir`e ait olan fan sitesin`den oyuncunun gittiği yada gideceği mekanlar takip edilebilir.
  • dizioyunculari.net sitesin`den Demet Özdemir için ayrılmış olan sayfaya ünlü oyuncunun dikkatini çekecek özel bir mesaj bırakarak ve buradaki  facebook yada twitter adresine girip oyuncuya özel bir mesaj göndererek.
  • Kendisine yakın olan bir arkadaşını takip edip onunla iletişime geçerek sizi tanıştırmasını sağlayabilirsiniz.
  • Başarılı oyuncu`nun gittiği spor salonunu araştırıp,aynı spor salonuna kaydınızı yaptırarak tanışma imkanı sağlayabilirsiniz.

Demet özdemir`e nasıl ulaşabilirim

Önceki cevap:Acilsoruya özel birşey sorsam adım gizli kalacak mı