Tanışmak İçin Güzel Sözler

sevgili.jpg

Bir ile tanışmak için aynı ortamlarda bulunmanız gerekir, aynı hobileriniz varsa zaten kolayca tanışırsınız, farklı hobileriniz varsa onun ilgi alanına girmeye çalışın, eğer sevdiği eğlence araçları size hitap etmiyorsa fazla da ciddileşmeden oradan uzaklaşmak en iyisidir.

Örneğin siz suda boğulmaktan korkacak bir yapıda iseniz ve sevdiğiniz kişi sudan çıkmıyorsa, balık gibi yüzüyorsa arkadaşlığınız ciddileşinde "birlikte havuza gidelim" diye teklifte bulunursa ne diyeceğinizi şimdiden düşünün.

Birlikte zaman geçirmek bir kişi ile aranızın iyi olmasının en sağlıklı yoludur. Aynı konulardan hoşlanmayacaksanız olayı daha cididleştirip sevgili olmaya çalışmadan ayrılmak en temizidir.

Aynı ilgi alanlarına sahipseniz zaten birlikte vakit geçirdikçe daha fazla kanaşır ve sevgili olursunuz. kim bilir ileride bu birliktelik evlilik olayına bile dönüşebilir.

Tanışmak için güzel sözler söylemeniz veya farklı şekillere girmeniz gerekmez, tanışmak istediğiniz kişiye ilgilendiğinizi belli etmeniz yeterli,Bu bazen bir gülüş bazen bir bakış bile olabilir. Tanışmak için aynı ortamda olun, aynı arkadaş gurubu içine girin yeterli olur. Konuşmak en önemli yakınlaşma aracıdır, kendinizi tanıtın, sevdiğiniz olayları, hobilerinizi anlatın, aynı frekansta iseniz zatne o da yakınlaşacaktır.

İlgilendiğim Biriyle Tanışmak İçin Ne Yapmalıyım

Önceki cevap:Güzel Facebook sözleri Sonraki Cevap: GÖKHAN TEPE BİRKAÇ BEDEN ÖNCE SÖZLERİ

Bahattin

29 yaşındayım kercekci olan arasın

2013-05-28