İlgilendiğim Biriyle Tanışmak İçin Ne Yapmalıyım

Puan: 10 out of 10 | Oy veren : 1 kişi. | Toplam Puan: 10.

5.jpg

İlgilendiğiniz biri ile tanışmak için ilk önce rahat bir yapıya sahip olmanız gerekmektedir. Onun nelerden hoşlandığını veya ne tür mekanlara gittiğini öğrenmelisiniz, o kişinin sizi farketmesini sağlamalısınız. Sizi farkettikten sonra masum bir çay molasına genellikle hayır denmez sohbet arasında telefon numarası veya onun ile alakalı bi kaç bilgi alınabilir.

Herşeyden önemlisi dürüst olmak ve olmadığınız gibi görünmeye çalışmamaktır. Söyleyeceğiniz yalanlar kısa sürede ortaya çıkar ve arkadaşlık ilişkinizi olumsuz şekilde etkiler. İyi bir arkadaşlık başlangıcı sevgili olma yolunda atılan ilk adımdır.

Bir Kızla Nasıl Konuşulur yorumlar (0)2013-01-17 11:40:57, Güzel: 4 , Kötü: 0

sevgili.jpg

Bir ile tanışmak için aynı ortamlarda bulunmanız gerekir, aynı hobileriniz varsa zaten kolayca tanışırsınız, farklı hobileriniz varsa onun ilgi alanına girmeye çalışın, eğer sevdiği eğlence araçları size hitap etmiyorsa fazla da ciddileşmeden oradan uzaklaşmak en iyisidir.

Örneğin siz suda boğulmaktan korkacak bir yapıda iseniz ve sevdiğiniz kişi sudan çıkmıyorsa, balık gibi yüzüyorsa arkadaşlığınız ciddileşinde "birlikte havuza gidelim" diye teklifte bulunursa ne diyeceğinizi şimdiden düşünün.

Birlikte zaman geçirmek bir kişi ile aranızın iyi olmasının en sağlıklı yoludur. Aynı konulardan hoşlanmayacaksanız olayı daha cididleştirip sevgili olmaya çalışmadan ayrılmak en temizidir.

Aynı ilgi alanlarına sahipseniz zaten birlikte vakit geçirdikçe daha fazla kanaşır ve sevgili olursunuz. kim bilir ileride bu birliktelik evlilik olayına bile dönüşebilir.

Tanışmak için güzel sözler söylemeniz veya farklı şekillere girmeniz gerekmez, tanışmak istediğiniz kişiye ilgilendiğinizi belli etmeniz yeterli,Bu bazen bir gülüş bazen bir bakış bile olabilir. Tanışmak için aynı ortamda olun, aynı arkadaş gurubu içine girin yeterli olur. Konuşmak en önemli yakınlaşma aracıdır, kendinizi tanıtın, sevdiğiniz olayları, hobilerinizi anlatın, aynı frekansta iseniz zatne o da yakınlaşacaktır.

Tanışmak İçin Güzel Sözler yorumlar (1)2013-01-15 13:06:30, Güzel: 2 , Kötü: 0

Bu derdi ben de anlarım çünkü benim de hoşlandığım biri var.İlk önce gidip onunla konuşmalısın.Arkadaş olmalısın.Onunla vakit geçirmelisin.O zaman o sana karşı olan ilgisini biraz daha arttırır.Böyle hep devam edersen gerisini biliyorsun smiley s2

Sevdiğim bana bakmıyor yorumlar (1)2013-01-15 09:44:50, Güzel: 1 , Kötü: 2

Önceki Soru:Justin bieber boyfriend şarkı sözleri TürkçeSonraki Soru:Kablo Tv üyelik kapatmak veya geçici kapatmak mümkün mü