Greyfurt Suyu zayıflama diyeti

greyfurt-ile-zayiflama.jpg

Meyvelar arasında yağ yakıcı özelliğe sahip olan greyfurt özellikle karbonhidrat diyeti yapan kişilerde çok etki göstermektedir.Karbonhidrat rejiminde protein alımı serbest olduğu için protein olarak alınan et peynir türü gıdalardaki yağları bağırsaklarda  eriterek yağa dönüştürmeden vücuttan atmamızı sağlar bu sayede zaten karbonhidrat almayan vücut birde gereksiz yağa ulaşamazsa vücuttaki depoladığı yağlardan kullanmaktadır. Böylelikle de yağ depolarından giden yağlar sayesinde sebze suyu ile kilo verilmek kolaylaşmıştır.

Greyfurt diyet yapmadanda zayıflattığı ABD de yapılan deneylerle kanıtlanmıştır.Her gün 1 bardak greyfurt suyu içip birde yarım greyfurt yiyerek ayda 1 klilo verebilmişlerdir,yanında hiçbir diyet yapmamışlardır.Çabuk kilo vermek istiyorsak sadece greyfurtun tek başına işe yaramayacağını anlamamız gerekmektedir.Sadece sağlıklı beslenmemize dikkat ederek bunun yanı sıra unlu tahıllı,şekerli ve aşırı yağlı yiyeceklerden uzak durup birde grayfurt suyu ile  bulunduğunuz kiloya göre ortalama ayda 5 kilo civarı vermeniz kaçınılmazdır. Benzer şekilde yoğurt suyu ile zayıflama diyeti de yapılmaktadır.

Greyfurt Diyeti

Sabah kahvaltısı:

1 haşlanmış yumurta,2 dilim pastırma(ince dilim),250 ml greyfurt suyu

Öğle yemeği:

Sınırsız et,salata ve yarım greyfurt

Akşam yemeği

Salata ve sınırsız et ,tavuk yada balık 250 ml greyfurt suyu

Salatalarda yağ kullanımı aşırıya kaçmamak şartıyla serbest olup Greyfurt suyuna yada diğer içeceklere`de kesinlikle şeker ilave edilmez.

Greyfurt Suyu ile Zayıflama

Önceki cevap:Biletix bilet Satış noktaları istanbul Sonraki Cevap: Kısa Twitter Sözleri