üçgen vücut nasıl yapılır

Eğer üçgen vücuttan kasıt tüm kasları görülen kusursuz bir vücut ise, bunu evde yapmak imkansızdır. Vücut geliştirme salonları sadece jimnastik hareketleri için gerekli değildir, bu salonlarda aletlerin kullanım sırası, dengeli beslenme, zinde kalmak için gerekli kurallar, sağlık desteği, ve vitamin bilgileri de verilmektedir. Doğru ve etkili sporcu besinleri seçiminde deneyimli kişilerden bilgi de alabilirsiniz. Sporcu besinleri bir hormon değildir, çalışırken zayıf düşen vücut için mutlaka gereklidir.

vucut-gelistirme.png

Evde vücut geliştirmek mümkündür, fakat gerçek vücut geliştirme düzenli çalışma ile mümkündür. Vücut geliştirme salonlarında düzenli takip gerektiği için avantajlıdır. Ayrıca çevrede çalışan kaslı vücuda sahip diğer kişileri görmek, moral verici ve ateşleyici olur.

Vücut geliştirmek için doğru kasları çalıştırmak gerekir ve özellikle hiç ısınmadan ağır yük kaldırıp kendinize zarar vermeniz mümkündür. Yanlış kasları çalıştırmak vücut bozukluklarına sebep olur. üçgen vücut yapmak isterken armut görünümlü vucut çıkabilir.

Örneğin: karın kaslarını çalıştırdığınız sırada, karnınız zorlandığı anda nefes vermek gerekir. Böylece kaslar içeride kalacaktır. ters yapıldığında dışarıya doğru fırlamış bir karın oluşabilir.

Evde üçgen vücut nasıl yapılır

Önceki cevap:Sporcu besinlerinin zararları Sonraki Cevap: Sütyen niçin takılır