Zayıflama Çayı Tarifi

Puan: 10 out of 10 | Oy veren : 1 kişi. | Toplam Puan: 10.

bitki-cayi.jpg

Zayıflama çayı: Kilo vermek için kullanılacak en sağlıklı ve hızlı yöntemdir. Zayıflama çayı içersinde yağ yakıcı ve metablolizmayı hızlandırıcı bitkiler olduğu için diğer birçok kimyasal çözüm yerine kullanılabilir. Zayıflama çayı tarifi için aktarlardan hatta markette satılan bitkisel çaylardan yararlanabilirsiniz, lipton , Doğadan ve Doğuş çay gibi kaliteli markaların poşet çayları aşağıdaki bitkilerin çoğu için çeşitli üretimleri bulunur. Fakat hepsi bir arada 9 bitki çayı diye bir ürünleri yoktur. Sizin yapacağınız farklı çayları alıp karıştırmak. Aktardan alacağınız cinnema ve barut ağacı bitkisi marketlerde bulunmaz.

 

Bitkisel Çay Tarifi

Bitkisel çay diyet yöntemi ile ayda 3-4 kilo verebilirsiniz. Beraberinde doğada yürüyüş ve jimnastik yaparsanız Bir ayda 6-7 kilo vermeniz bile mümkündür.

Zayıflama çayı tarifi içeriği:

  1. Mate bitkisi
  2. Biberiye bitkisi
  3. Funda yaprakları
  4. Yeşil çay
  5. Kekik
  6. Cinnema bitkisi
  7. Barut ağacı yaprağı
  8. Sinirli ot
  9. Limon


Bunları 100 gramlık parçalarla ayırıp farklı zamanlarda demleyip içebilirsiniz.

Zayıflama Çayı Hazırlanışı

Bir litre suyu kaynayın, ocaktan aldıktan sonra içine 2 kaşık yeşil çay koyun, Diğer bitkileri de birer kaşık ekleyin. Son olarak bir limonu dörde bölüp ekleyin.

Zayıflama çayı 5 dakika demlendikten sonra süzerek bardağa katın, zayıflama çayımız içmeye hazır. Özellikle yemeklerden önce bir bardak içmeniz sindirimi kolaylaştırır ve daha az yemenizi sağlar.

Bu bitkisel çayı her gün tekrar demlemeniz gerekir. Taze olması daha iyidir. Sabah demlediğiniz çay ısıtıp öğleden sonra tekrar içebilirsiniz.

Zayıflama Çayı Yapımı yorumlar (0)2013-01-10 11:23:09, Güzel: 1 , Kötü: 0

Önceki Soru:Pendikten gökçeadaya nasıl gidebilirmSonraki Soru:Bilimsel Çalışma Basamakları Nelerdir