EVDE NASIL KARIN KASI YAPILIR

karin-kasi-300x209.jpg

 

Mükemmel bir karın ,ince bir bel söylerken bile kulağa harika geliyor .Hayal etmeyin sadece uygulayın  ve kendinizi sonuca bu kadar yakın hissedeceksiniz, kendinize günde sadece  15 dk ayırırsanız 4 hafta  sonunda kendinizdeki değişime inanamayacaksınız.

Ssarkan göbeklerden kutulmak için  sadece günde 15 dakika,karındaki yağların diyetle erimesi çok zordur, uyguladığımız beslenme programlarıyla ne kadar zayıflarsak zayıflayalım karın bölgesi için özel bir çalışma yapmadan dümdüz bir karına sahip olamayız.

Mükemmel bir karın için yapmamız gerekenler kış aylarında yapılan göbekler baharın gelmesiyle birlikte kadınların korkulu rüyası haline gelir çok basit bir kaç hareketle karındaki yağlardan kurtulup düz bir karına sahip olabiliriz.

Karın kaslarını çalıştırmak için en güzel hareket yarım mekiktir.

orjinal-gobek-eritme-hareketleri-22-07-2011-20-45-21.jpg

Yarım mekik hareketleri çok faydalıdır. Günde 15 dakika yarım mekik yaparak sizde göbek eritme problemini çözebilirsiniz.

Karın kası nasıl yapılır

Önceki cevap:Paskalya Bayramı Tarihi Nedir

aylin

merhabalar kolay gelsin..gunde 15 dakıkalık yarım mekık,4 haftada farkını goreceksınız dıyorsunuz?? sızce 1 ayda duzelırmı dersınız ? baska calısmalar yapmakta fayda var mı karın bolgesı ıcın ? ben calısan bır bayanım spora vaktım kalmıyor calısma saatlerımden dolayı..olumlu sonuc doguracaksa evde 15 dakıka bunu yapıcam.tavsıye ettıgınız baska hareketler varmıdır ?

2013-03-27