Göbek eritme yolları

gobek-eritme.png

Göbek yağlarınızdan şikayetçi iseniz fasulye, mercimek, nohut tüketmeniz yararlıdır. Meyve olarak ise kiraz, vişne ve çilek  tüketebilirsiniz. Ayrıca kuru kayısı ve sıkılmış kış meyveleri kilo vermede en etkili yiyecekler arasındadır. Bu gıdaların özellikleri sizi tok tutacaktır. Gıdalardan günde en fazla 35 gram tüketmeniz gerekmektedir fazlası kilo yapabilmektedir.

İçecek olarak ise buzlu soğuk su en iyi içecektir. Bunun nedeni kalorisiz olmasıdır. Soğuk su mideye tokluk hissi vermektedir. Alkollü içecekler, enerji içecekleri, hazr kahvelerden uzak durunuz.

zayiflama.jpg

Göbek çevresi için en olumlu sporlar Kickbox, raket oyunları, squash, krol (crawl) yüzme ve tenistir. Belirtilen sporlar bir saat uygulandığında 475 kalori yakmanıza yardımcı olmaktadır. Bisiklete binmek göbek ve karın kasları için en olumsuz spordur ve hiç bir yararı bulunmamaktadır.

Zayıflamanın en pratik yolu şudur: günlük ihtiyacınız olan kaloriden daha fazla yiyecek tüketmemek, günlük kalori ihtiyacınızı hesaplamak için kalori hesaplama sayfamızı kullanabilrisiniz.

Göbek nasıl eritilir

Önceki cevap:Kuşları niçin elektrik çarpmaz Sonraki Cevap: Knight online nasıl başlanır ?

ece su

benim acilen zayıflamam gerekiyo lütfen bir care bulun

2013-05-08